Bežecký pás inSportline Sangar je motorový bežecký pás so sparťansky riešeným dizajnom.

Bežecký pás inSportline Sangar je motorový bežecký pás so sparťansky riešeným dizajnom. Má osadený motor  s výkonom 1,75 HP, čo iste neznalým nič nenapovie, ale z technického pohľadu takýto motor dokáže spoľahlivo fungovať s deklarovanou maximálnou nosnosťou užívateľa 100 kg. Motor dokáže vyvinúť rýchlosť pohybu 12 km/h, čo úplne postačuje.

Insportline Sangar - pohľad zpredu

Pre to, aby vám tento bežecký pás spoľahlivo fungoval a nepracoval v maximálnej záťaži, odporúčame ho cvičencom s hmotnosťou do cca 85 kg.

Bežecký pás Sangar má jedno dosť závažné obmedzenie a to, že nemá možnosť nastavovať sklon bežeckej plochy. Takouto samozrejmosťou disponujú už aj bezmotorové bežecké pásy, aj keď len manuálne. Konštrukčne sa to určite dalo vymyslieť a motorový pás si to už určite zaslúži. Nastavovanie sklonu bežeckej plochy dáva ďalší rozmer behaniu alebo chôdzi na bežeckom páse.

Výhodou modelu inSportline Sangar je, že sa dá po cvičení sklopiť bežecká plocha. Potom je naozaj dosť spratný a nezaberie veľa miesta.

Displej - insportline sangar

Displej zobrazuje základné funkcie ako sú tep, rýchlosť, prejdená vzdialenosť… Zároveň si na ňom nastavujete rýchlosť pohybu bežeckej plochy. Má aj niekoľko prednastavených programov.

Doporučujeme ho na mierny kondičný tréning v domácnosti.

Klady

  • Sklápateľný dizajn
  • Prednastavené užívateľské programy
  • Vhodný do domácej posilňovne
  • Veľmi jednoduché ovládanie

Zápory

  • Nemá možnosť nastavenia sklonu bežeckej plochy
  • Obmedzená hmotnosť cvičenca

Pomer cena/kvalita
0
Výkon motora
0
Intuitívne ovládanie
0
Užívateľský komfort
0
Spoľahlivosť
0
Celková spokojnosť
0
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *