Bežecký pás inSportline Mystral je u tohto výrobcu prvý v rade podľa ceny, ktorý je vhodný aj na klubové použitie

Bežecký pás inSportline Mystral je u tohto výrobcu prvý v rade podľa ceny, ktorý je vhodný aj na klubové použitie. Tomu sú prispôsobené všetky parametre. Má to byť proste pracant, ktorý vydrží už častejšie používanie a teda aj vyššiu záťaž ako domáce trenažéry.

Výrobca deklaruje motor s výkonom 5HP – čo je ozaj hodnota s výkonovou rezervou. Maximálna rýchlosť pohybu bežeckej plochy je 20 km/h. Maximálna hodnota sklonu bežeckej plochy je 11,92% nastaviteľná v 15 hladinách.

Insportline Mystral - sklopeny rám

Bežecká plocha má rozmer 150 x 51 cm. Trenažér teda môžu využívať osoby bez výškového limitu – obmedzenia. Aby vaše kĺby trpeli čo najmenej trenažér má zabudovaný systém odpruženie Shock Absorbing System.

Trenažér má 24 prednastavených programov a 3 užívateľské programy. Samozrejmosťou pri klubovej kategórii je HRC program, ktorý nastavuje parametre bežeckého pásu v závislosti na tepovej frekvencii a účelu tréningu.

Displej má užívateľsky celkom príjemné a intuitívne ovládanie.

Insportline Mystral - Displej

Meranie tepu prebieha pomocou integrovaných snímačov na madlách, ale odporúčame používať hrudný pás, ktorý zabezpečí ďaleko väčšiu presnosť merania a pri programe HRC presnosť nastavovania samotného pásu.

Bežecký pás inSportline Mystral má aj tlačidlo Pauza, ktoré umožňuje prerušiť cvičenie a po potrebnej prestávke napr. na naplnenie fľaše s vodou, pokračovať v cvičení. Bežecký trenažér má aj audio vstup a tak môžete svoju obľúbenú hudbu počúvať cez zabudované reproduktory. Samozrejme treba počítať s tým, že to bude zvuk odpovedajúci veľkosti reproduktorov a na viac umiestnených na relatívne hlučnom zariadení na ktorom na viac bežíte.

Bežecký pás inSportline Mystral je schopný pracant, ktorý znesie aj klubovú záťaž, teda aj 6 hodinové denné zaťaženie.

Klady

  • Silný motor
  • HRC program
  • Hrudný pás
  • Sklápateľný rám

Zápory

  • Zniesol by aj vyššiu hodnotu nastavenia sklonu

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *