Bežecký pás inSPORTline Mendoz 4v1 je motorový bežecký pás, ktorý sa dá nazvať aj „multi“. Okrem pohybu po bežeckej ploche vám umožní vypracovať brušné svalstvo na zabudovanej rotane.

Bežecký pás inSPORTline Mendoz 4v1 je motorový bežecký pás, ktorý sa dá nazvať aj „multi“. Okrem pohybu po bežeckej ploche vám umožní vypracovať brušné svalstvo na zabudovanej rotane, vymasírovať sa vibromasážnym pásom, precvičiť si kľuky na úchopoch a ešte si zacvičiť s fitness činkami.

Bežecký pás inSPORTline Mendoz má motor s výkonom 2HP, čo pri maximálnej nosnosti 120 kg je postačujúci parameter. Maximálna rýchlosť je 16 km/h. Bežecká plocha má dĺžku 123 cm a šírku 42 cm. Tu sa nie je čím chváliť a preto by ho mali voliť skôr cvičenci s výškou do 175 cm. Inak by mohol byť dosť problém udržať sa na bežeckej ploche pri vyššej rýchlosti. Vyššie osoby majú totiž dlhší krok, ktorý sa pri behu samozrejme predlžuje a teda by museli trochu „drobčiť“. To nie je nič príjemné.

Pohľad z boku - insportline Mendoz

Zdvih bežeckej plochy je elektronický v 15 polohách s maximálnym sklonom 7,87%(v návode 15%, znovu problémy s prekladom). Ten sa dá regulovať na displeji, tlačidlami na madlách a Mendoz má ešte na displeji prednastavené rýchle tlačidlá na 3 polohy sklonu. Obdobne je to s rýchlosťou.

Na spestrenie tréningu môžete využiť 99 prednastavených programov (nepríjemné preklikávanie sa k obľúbenému programu po jednom), 3 užívateľské programy. Škoda, že v tejto cenovej hladine Mendoz nedisponuje programom riadeným pulzom, teda HRC programom. Určite by stačilo možno 20 prednastavených programov a jeden HRC. Ale Mendoz má zase iné veci, ktoré neposkytujú pásy jeho kategórie. Meranie tepu sa uskutočňuje pomocou integrovaných snímačov na madlách. Bohužiaľ sa ich budete musieť trvale držať, pokiaľ chcete vedieť hodnotu srdcového tepu. Tento bežecký pás nedisponuje snímačom hrudného pásu.

Displej - insportline Mendoz

Celá konzola pôsobí naozaj mohutne, okrem štandardnej rýchlej voľby sklonu a rýchlosti bežeckého pásu, stop tlačidla, magnetickej bezpečnostnej poistky má aj ventilátor a možnosť napojiť cez 3,5 mm jack zdroj hudby a počúvať ju na zabudovaných reproduktoroch.

Po cvičení je možné Mendoz sklopiť, teda jeho bežeckú plochu a získať úsporu miesta. Bežecký pás je určený na domáce použitie, teda vyhovuje svojimi parametrami kategórii H. Doporučujeme ho skôr pre nežné pohlavie, jednak svojimi technickými parametrami, ale aj ostatnou výbavou (fitness činky, rotana vibromasážny prístroj).

Klady

  • 4v1 :-)
  • Zabudovaný ventilátor
  • Zabudované reproduktory

Zápory

  • Malá bežecká plocha
  • Vibračná plošina nemá také možnosti ako samostatná
  • Nízka nosnosť

Pomer cena/kvalita
0
Výkon motora
0
Intuitívne ovládanie
0
Užívateľský komfort
0
Spoľahlivosť
0
Celková spokojnosť
0
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *