Bežecký pás inSportline Lavister sa môže stať vašim celkom spoľahlivým spoločníkom pri občasnom udržiavaní kondície v pohodlí domova.

Tento motorový bežecký pás s výkonom motora 1,5 HP (niekedy aj lacnejšie modely majú väčší výkon) vám zabezpečí relatívne pohodlný beh až do rýchlosti 14 km/h, čo je celkom postačujúce. Samozrejme, že má aj odpruženie na odľahčenie namáhaných kĺbov, ale nejaké zázraky nečakajte.

Pri behu na ňom rázy dosť aj počuť a v prípade, že bývate v obytnom dome, susedia sa asi vašej pohybovej aktivite veľmi nepotešia. Dá sa tomuto problému pomôcť umiestnením pásu na tlmiacu podložku.

Motor je inak celkom tichý o to vám zase vašim ušiam dajú zabrať zabrať tlačidlá, ktoré pri každom stlačení hlasno pípnu. Naozaj to nie je nič príjemné, najmä ak ich potrebujete stlačiť viackrát za sebou.

Sklon sa dá nastaviť do dvoch polôh, ale len manuálne. Takže pokiaľ si chcete zmeniť uhol bežeckej plochy, treba pás vypnúť, zísť z neho dole, zmeniť nastavenie a proces v opačnom poradí zopakovať.

Ale pri občasnom použití to nebude až taký problém. Potešujúce je, že displej má už niekoľko prednastavených programov, takže cvičenie môže byť pestrejšie. Displej je LCD a zobrazuje základné funkcie ako rýchlosť, tep, prejdenú vzdialenosť, atď. Dokáže aj merať počet 400 m kôl. Asi vhodné pre atlétov.

Domáca varianta motorového  bežeckého pásu s manuálnym dvojstupňovým nastavením sklonu pre občasné použitie a nenáročného zákazníka.

Klady

  • Sklápateľná konštrukcia
  • Vstup 3,5 mm jack + reproduktory (nečakajte zázrak)
  • Držiaky na fľaše
  • Držiak na tablet

Zápory

  • 2 polohy manuálne nastaviteľného sklonu
  • Nepríjemné pípanie tlačidiel
  • Dosť hlučný pri behu - mechanické rázy (motor tichý)

Pomer cena/kvalita
1
Výkon motora
1
Intuitívne ovládanie
1
Užívateľský komfort
1
Spoľahlivosť
1
Celková spokojnosť
1
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *