Recenzia bežecký pás inSPORTline inCondi T70i

Bežecký pás inSportline inCondi T70i je moderný bežecký pás určený pre použitie v domácnosti. Patrí do série trenažérov tohto výrobcu s aplikovanou bluetooth technológiou.

Bežecký pás inSportline inCondi T70i je moderný bežecký pás určený pre použitie v domácnosti. Patrí do série trenažérov tohto výrobcu s aplikovanou bluetooth technológiou. Umožňuje teda prepojiť váš Android príp. iOS  pomocou bezplatnej aplikácie FitShowe, ktorá vám potom využiť jeho možnosti na plno. Pomocou nej môžete ovládať rýchlosť aj sklon bežeckej plochy, zaznamenávať vaše výkony a využívať ďalšie výdobytky modernej technológie.

Bežecký pás má dostatočne silný motor s výkonom 3HP a spoľahlivo udrží rýchlosť bežeckej plochy aj na maximálnej hodnote 20 km/h. Sklon sa nastavuje pomocou tlačidiel a jeho maximálna hodnota je 10%, ktorá sa dá nastaviť do 15 polôh, čo je naozaj dostatočné na to, aby tréning bol naozaj intenzívny.

Na presné meranie hodnôt tepovej frekvencie slúži hrudný pás, ktorý je u tohto modelu súčasťou balenia, takže nemáte ďalšie investície. Tep je samozrejme možné merať aj na zabudovaných snímačoch umiestnených na priečnom nosníku.

Displej je zaujímavo riešený a zobrazuje všetky potrebné hodnoty dostatočne zreteľne. Umožňuje do konca prehrávanie videa z vášho zariadenia, ale samozrejme neočakávajte žiadne zázraky. Na ňom sa nachádza aj vysúvateľný držiak tabletu.

Kompaktný domáci bežecký pás, s dostatočne veľkým výkonom a maximálnou nosnosťou 125 kg. Výhodou je aj sklápateľná konštrukcia, ktorá po skončení cvičenia maximálne znižuje priestorové nároky. Je tak vhodný aj do menších panelových bytov.

Klady

  • Bluetooth technológia
  • Hrudný pás, ktorý je súčasťou balenia
  • Sklápateľný dizajn
  • Zaujimavý displej

Zápory

  • Nižšia maximálna nosnosť
  • Jednoduchší rám

Pomer cena/kvalita
1
Výkon motora
1
Intuitívne ovládanie
1
Užívateľský komfort
1
Spoľahlivosť
1
Celková spokojnosť
1
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *