TOP 3
Recenzia bežecký pás SOLE F65

Bežecký pás SOLE F65 je druhým v poradí od amerického výrobcu SOLE Fitness. Oproti modelu F63 má silnejší motor, väčšiu bežeckú plochu a väčší...

Čítaj viac

Recenzia bežecký pás inSPORTline inCondi T40i

Bežecký pás inSportline inCondi T40i je domáci bežecký pás, ktorý zaujme svojím dizajnom. Čierna s kombináciou svetlo zelenej je tiež niečo, čo ho odlišuje od ostatných. Jeho dizajn je naozaj atraktívny.

Je ľahko a rýchlo zmontovateľný, čo určite ocenia tí, ktorí nie sú manuálne zruční alebo gola sada nepatrí medzi ich obľúbené náčinie. To je rozhodne zásadná vlastnosť.

Pri tomto modeli je už elektronický zdvih bežeckej plochy, ktorý umožňuje nastaviť  12 polôh sklonu. Motor má výkon slušných 2,5 HP, čo je možno popri ostatných parametroch až predimenzované. Jeho nosnosť  je 120 kg, takže ak máte tesne okolo 100 kg, bežecký pás pri vašom behu nebude trpieť.

Bežecký pás inSportline inCondi T40i disponuje možnosťou prepojenia pomocou technológie Bluetooth s vašim Android tabletom či iPadom. Je potrebné pritom použiť aplikáciu C2 treadmill.

Dosť neobvyklou vecou pri bežeckých pásoch je diaľkové ovládanie. Tento prístroj obsahuje joystick, ktorý môžete počas behu držať v ruke a ovládať rýchlosť pohybu bežeckej plochy a uhol sklonu tejto plochy. Odpadá triafanie prstami na tlačidlá počas behu, na druhej strane budete v potiacej sa ruke stále držať joystick. Tak to je na zvážení každého cvičenca, čo uprednostní.

Bežecká plocha je jednou z tých kratších, len 130 cm. Na to netreba zabúdať a ak máte nejakých 180 cm, tak budete na páse len drobčiť.

Dizajnove a technicky zaujímavý model, najnižší z rady modelov inCondi. Pre toho, kto si rád poteší zrak a sem tam sa prebehne, výborný spoločník.

Výhody

  • Zaujímavý dizajn
  • Umožňuje použitie hrudného pásu (súčasťou balenia)
  • Ľahko zložiteľný
  • Dostatočne silný motor
  • Bluetooth technológia + aplikácia

Nevýhody

  • Krátka bežecká plocha na intenzívny tréning
  • Relatívne nízka hmotnosť, slabší rám
Pomer cena/kvalita
3
Výkon motora
2
Intuitívne ovládanie
3
Užívateľský komfort
3
Spoľahlivosť
3
Celková spokojnosť
2
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *