Recenzia bežecký pás inSPORTline inCondi T400i

Bežecký pás inSportline inCondi T400i je vhodný pre všetkých, ktorí sa rozhodli zvýšiť alebo udržať svoju fyzickú kondíciu v pohodlí domova. Zároveň je určený pre priaznivcov moderných technológií.

Bežecký pás inSportline inCondi T400i je vhodný pre všetkých, ktorí sa rozhodli zvýšiť alebo udržať svoju fyzickú kondíciu v pohodlí domova. Zároveň je určený pre priaznivcov moderných technológií.

Bežecký trenažér ma motor s výkonom 3,5 HP – úplne postačujúci pre domáce použitie. Maximálna rýchlosť bežeckej plochy je deklarovaná 22 km/h a uhol sklonu iba 7%. Avšak tento sklon sa dá nastaviť do 22 polôh(v originál návode dochádza často k zámenám poloha – %!!!). Nosnosť má úctyhodných 180 kg.

Bežecký pás má vďaka technológii bluetooth možnosť prepojenia s aplikáciou iRunning, cez ktorú dokážete ovládať aj chod prístroja. Užívatelia sa však sťažovali na zle rozvrhnuté intervaly zvyšovania rýchlosti. Možnosť ovplyvňovať rýchlosť v kroku 0,1 alebo 3 km/h. To nie je veľmi šťastné riešenie.

Rýchlosť a sklon bežeckého pásu sa dá manuálne nastaviť do piatich predvolených hodnôt jedným dotykom na displeji – praktická vec.

Bežecký pás inSportline inCondi T400i  má zabudovaných 99 prednastavených programov. Ono síce také vysoké číslo dobre vyzerá, ale prakticky to pre užívateľa má skôr nedostatky ako pozitíva. Musíte sa totiž vždy preklikávať cez celý zoznam a keď sa vám podarí váš obľúbený program náhodou preskočiť, tak treba znovu 99 krát kliknúť. Na koniec skončíte pri manuálnom programe, lebo aj tak pri každom tréningu ste inak disponovaní a pás si potom nastavujete podľa citu.

Bežecký pás má v balení aj hrudný pás, ktorý umožňuje presnejšie meranie tepu a program HRC, ktorý umožňuje automatické nastavovanie parametrov bežeckého pásu v závislosti na hodnote srdcového tepu.

Klady

  • Bluetooth technológia
  • Hrudný pás a HRC program
  • Nosnosť až 180 kg
  • Možnosť užívateľsky definovaného programu

Zápory

  • Nepraktické rolovanie medzi prednastavenými programmi
  • V návode časté nezrovnalosti, zámeny parametrov

Pomer cena/kvalita
1
Výkon motora
1
Intuitívne ovládanie
1
Užívateľský komfort
1
Spoľahlivosť
1
Celková spokojnosť
1
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *