Recenzia bežecký pás inSPORTline Gardian G12

Bežecký pás inSPORTline Gardian G12 je ešte silnejší brat Gardiana G8. V podstae jediný rozdiel medzi nimi je vo výkone motora, ktorý má teraz do konca 8H!

Bežecký pás inSPORTline Gardian G12 je ešte silnejší brat Gardiana G8. V podstae jediný rozdiel medzi nimi je vo výkone motora, ktorý má teraz do konca 8H! To je už naozaj poriadne dosť, zrejme pre deklarovanú maximálnu nosnosť  200kg. Aj jeho hmotnosť je bombastická 265 kg.

Insportline Gardian G12 - pohľad z boku

Takže pás, ako sa patrí. Preto musíme znovu zopakovať zarážajúce nedostatky, ako u G8. A to hlavne nemožnosť použiť hrudný pás na presné meranie srdcového tepu. V komercii nepredstaviteľný handicap. Je ho možné samozrejme riešiť  samostatným športtesterom ale potom je škoda krásneho veľkého dipleja, keď sa musíte stále pozerať na maličký ukazovateľ na fitness náramku. Taktiež zabudované snímače tepu merajú iba do hodnoty 140 tepov/min. Kto beháva pravidelne vie, že táto hodnota je rozhodne nepostačujúca a okrem toho sa stále musíte držať snímačov. Nepochopiteľné u výrobcu s takou dlhou praxou a silným postavením na trhu.

Popri tomto nedostatku znovu nedostatok ďalší a to chýbajúci ventilátor. To, že neumožňuje  osvieženie cvičenia, sa dá možno prehltnúť, pokiaľ chcete naozaj tvrdo na sebe makať, ale taktiež chýba napojenie na Bluetooth a rôzne aplikácie. Spomínané technické veci by ste rozhodne uvítali. Tvoria bežnú súčasť výbaví bežeckých pásov určených pre domáce použitie.

Displej insportline Gardian G12

Inak konzola disponuje 24 prednastavenými programmi, 2 užívateľskými  a 3 HRC programmi riadenými tepovou frekvenciou. Umožňuje meniť hodnotu rýchlosti a sklonu rýchlou voľbou a to tiež len v 3 prednastavených hodnotách. Obsahuje vstup pre SD kartu, MP3, USB a výstup na slúchadlá.

Motoricky, konštrukčne nie je čo vytknúť, ale chýbajú zásadné veci. Pokiaľ však pre vás nie sú dôležité, môžete mať  za necelých 4000€ spoľahlivého fitness pracanta.

Klady

  • Silný motor
  • Vysoká nosnosť
  • Kvalitný a intuitívny displej
  • Veľká bežecká plocha

Zápory

  • Chýba prijímač hrudného pásu a teda možnosť používať hrudný pás
  • Integrované snímače tepu merajú iba do 140 tepov/min
  • Nemá ventilátor

Pomer cena/kvalita
0
Výkon motora
0
Intuitívne ovládanie
0
Užívateľský komfort
0
Spoľahlivosť
0
Celková spokojnosť
0
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *