Bežecký pás inSPORTline Borra patrí už niekoľko rokov medzi vlajkové lode u tohto výrobcu

Bežecký pás inSPORTline Borra patrí už niekoľko rokov medzi vlajkové lode u tohto výrobcu. Bežecký pás Borra je plne komerčný pás určený do posilňovní(podľa popisu) s maximálnou nosnosťou 180kg. V návode sa však dočítame,“ že toto zariadenie bolo testované a certifikované podľa normy EN 957 v tried HC len pre domáce použitie a že na ňom smie cvičiť len osoba s hmotnosťou do 150kg“. Ale na nezrovnalosti medzi popisom a návodom sme už akosi u tohto výrobcu zvyknutý. Budeme predpokladať, že návod je zle preložený.

Bežecká plocha s dĺžkou 152cm a šírkou 55cm je zárukou kvalitné bežeckého tréningu aj pre osoby s výškou nad 180 cm. O výkon sa stará motor s výkonom 4HP, ten umožňuje rýchlosť bežeckej plochy až 22 km/h. Sklon tejto plochy je možné nastavovať v 15 krokoch a jeho maximálna hodnota podľa popisu je 15%.

Zariadenie je možné pripojiť na externé aplikácie Run on Earth a Tread Monitor, ktoré umožňujú jeho efektívnejšie využívanie a užívateľský komfort. Sú kompatibilné s OS Android a iOS.

Displej insportline borra

Bežecký pás inSPORTline Borra je dostatočne robustný, má hmotnosť 180kg a určite si celkom máknete pri jeho umiestnení na miesto. Počítajte s tým, že tento pracant nemá sklopnú bežeckú plochu, ako väčšina komerčných bežeckých pásov.

O atraktivitu cvičenia sa vám postará 7 prednastavených programov, 4 užívateľské programy a 3 tepom riadené programy HRC. Okrem to má samozrejme manuálne nastaviteľný program. Konzola – displej má solídne zobrazovanie parametrov tréningu (rýchlosť, sklon, spotrebovaná energia, vzdialenosť, tepová frekvencia…)a má taktiež 6 prednastavených hodnôt rýchlosti a 6 prednastavených hodnôt sklonu bežeckej plochy.

Hodnotu tepu si môžete merať pomocou integrovaných snímačov na madlách alebo potom presnejšie pomocou hrudného pásu, ktorý je súčasťou balenia. Na madlách máte zároveň možnosť ovládať rýchlosť bežeckej plochy a taktiež sklon.

A na záver ešte perlička z návodu „úroveň srdečného pulzu“. Určite vás viac zaujíma úroveň srdcového pulzu :-). My sme presvedčený, že bežecký pás inSPORTline Borra je seriózny a spoľahlivý bežecký pás a zaslúžil by si naozaj kvalitný návod na používanie a to iste aj jeho majiteľ.

Klady

  • Silný motor
  • Veľká bežecká plocha
  • Róbustný rám
  • Vysoká nosnosť

Zápory

  • Dizajn madiel
  • Pre plnohodnotné využitie je potrebné vlastný tablet
  • Nemá zabudovaný ventilátor

Pomer cena/kvalita
1
Výkon motora
1
Intuitívne ovládanie
1
Užívateľský komfort
1
Spoľahlivosť
1
Celková spokojnosť
1
Average
  Našítavanie, prosím počkajte yasr-loader

Add comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *